Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог) на ділянці км. 179+300 – км. 184+100, Херсонська область

В 2023 році ТОВ «ЄДБК» було визнано переможцем у процедурі відкритих торгів та підписано відповідний договір на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог) на ділянці км. 179+300 – км. 184+100, Херсонська область.

В результаті дій військової агресії російської федерації проти України було пошкоджено ділянку дороги та штучні споруди на ній, у зв’язку з чим виникла потреба в капітальному ремонті.

Ділянка дороги відноситься до ІІ технічної категорії. Проєктом передбачено відновлення несучої здатності покриття, ремонт штучних споруд (улаштування металевої спіральновитої оцинкованої труби із гальзуванням та 2-х вічкової труби із металевих гофрованих конструкції із гальзуванням), приведення до нормативних вимог безпечного розташування перехрещень та примикань, влаштування перехідно-швидкісних смуг, відновлення зупинок громадського транспорту, облаштування ділянки дороги новими технічними засобами, захисними дорожніми спорудами, організація безпечного руху пішоходів.

Роботи в повному обсязі завершено в 2023 році, а сам об’єкт введено в експлуатацію.

Галерея проекта

Ще фото