«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Омеляновича-Павленка на ділянці від вул. Кутвицького до будинку №19б по вулиці Героїв України в м. Вознесенськ Миколаївської області» Коригування

За результатами процедури закупівлі – відкриті торги з особливостями, ТОВ «ЄДБК» було визнано переможцем та підписано відповідний договір на виконання робіт з капітального ремонту дорожнього покриття по вулиці Омеляновича-Павленка на ділянці від вул. Кутвицького до будинку №19б по вулиці Героїв України в м. Вознесенськ Миколаївської області» Коригування.

Даний об’єкт – частина магістральної міської вулиці, розташованої в північно-східній частині м. Вознесенськ Миколаївської області.

Відповідно до проєкту було виконано роботи з фрезерування існуючого дорожнього покриття, відновлення основ методом холодного ресайклінгу з додаванням нового матеріалу з ЩПС С-7, цементу та бітумної емульсії, улаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші, армування основ геогратами, улаштування нижніх шарів основи та верхнього шару покриття з асфальтобетонних сумішей, а також улаштування тротуарів, бортових каменів, встановлення бар’єрної огорожі, дорожніх знаків, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки холодним пластиком.

Відповідно до тендерної документації та договору строк виконання робіт був до вересня 2023 року. ТОВ «ЄДБК» роботи виконано було вчасно та станом на сьогодні об’єкт введено в експлуатацію.