«Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О150214 Баштанка-Березнегувате км 13+394 - км 19+000, Баштанський район, Миколаївської області». Коригування.

За результатами процедури закупівлі – відкриті торги з особливостями, ТОВ «ЄДБК» було визнано переможцем та підписано відповідний договір на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О150214 Баштанка-Березнегувате км 13+394 – км 19+000, Баштанський район, Миколаївської області.

Протяжність ділянки дороги – 5 606 м.

Проєктом передбачено виконання робіт з фрезерування існуючого покриття дорожнього одягу, улаштування основи з щебенево-піщаної суміші, нижнього шару основи товщиною 10 см з крупнозернистої асфальтобетонної суміші та верхнього шару покриття товщиною 5 см з дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, а також укріплення узбіччя щебенем, улаштування горизонтальної дорожньої розмітки, встановлення дорожнього бар’єрного огородження, напрямних стовпчиків та дорожніх знаків.

Відповідно до тендерної документації та договору строк виконання робіт – до 31.12.2023 року. ТОВ «ЄДБК» має потужню матеріально-технічну базу, кваліфікованих працівників та значний досвід виконання аналогічних робіт, тому станом на початок листопада 2023 року капітальний ремонт є виконаним.