Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м.Таганрог) на ділянці км.126+000 - км.129+122, Миколаївська область

За результатами процедури закупівлі ТОВ «ЄДБК» в 2021 році було визнано переможцем та підписано відповідний договір на виконання робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог) на ділянці км.126+000 - км.129+122, Миколаївська область. Ділянка автомобільної дороги належить до І технічної категорії та має окремі проїзди в кожному напрямку. Проєктом передбачено капітальний ремонт ділянки автомобільної дороги із влаштуванням нової конструкції із цементобетонним покриттям, яке забезпечує необхідну міцність дорожнього одягу на даній ділянці, що характерна значною вантажонапруженістю, оскільки левова частина трафіку, що прямує в морські порти, проходить саме через неї. Окрім робіт по власне ремонту покриття, проєктом передбачено капітальний ремонт шляхопроводу (в напрямку с.Доманівка), влаштування нового зовнішнього освітлення із використанням сучасних енергозберігаючих технологій, влаштування системи відеоспостереження з інформаційним табло, влаштування архітектурного підсвічування шляхопроводу, встановлення технічних засобів організації дорожнього руху.

В 2021 році, як і було заплановано, працівниками нашої компанії було капітально відремонтовано покриття правого проїзду. Рух по новому покриттю відкрито. Окрім того, капітально відремонтовано та відкрито для руху шляхопровід на початку ділянки, рух по ньому також відкрито, на шляхопроводі та на підходах до нього було влаштовано зовнішнє освітлення з енергозберігаючими LED лампами, також зовнішнє освітлення влаштовано на ділянці дороги, що знаходиться в межах міста Миколаїв.

З початку введеного воєнного стану в Україні роботи було призупинено. Однак не зважаючи на всі складнощі, в кінці 2023 року в стиснуті терміни було капітально відремонтовано цементобетонне покриття лівого проїзду, асфальтобетонне покриття з’їздів транспортної розв’язки, влаштовано зовнішнє освітлення лівого проїзду, змонтовано раму системи відеоспостереження з інформаційним табло.

Вiдео проекта

Галерея проекта

Ще фото