Новий перон мiжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни)

Одним із нещодавно реалізованих нашим підприємством проектів є будівництво перону в міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни).

В рамках проекту було виконано демонтаж та перенесення існуючих споруд та інженерних мереж, що потрапляли в зону будівництва, влаштування земляного полотна, стабілізація перезволожених грунтів земляного полотна, влаштування цементобетонної конструкції покриття перону, влаштування мереж зв’язку, влаштування мереж електропостачання та щогл освітлення перону, будівництво мережі відводу зливових вод (підземний колектор з оглядовими колодязями та полімербетонний водовідвідний лоток).

Особливість даного об’єкту є доволі стислі умови будівництва, адже місце будівництва нового перону з трьох сторін примикало до існуючих елементів аеродрому, а саме до двох діючих перонів та до руліжної доріжки, по якій більшість повітряних суден, що приймає аеропорт, вирулюють на зліт або до терміналу. Перед інженерним складом ТОВ «ЄДБК» стояла складна задача, що полягала в організації будівництва таким чином, щоб роботи були завершені протягом трьох місяців і в той же час будівництво жодним чином не могло обмежувати роботу аеропорту з прийму авіарейсів. Крім того з початком будівельних робіт було виявлено значну перезволоженість грунтів земляного полотна, що потребувало додаткових заходів по його стабілізації.

Не зважаючи всі труднощі, з якими ТОВ «ЄДБК» стикнулося при будівництві даного об’єкту, всі роботи, включаючи монтаж та введення в експлуатацію спеціалізованого інженерного обладнання, були виконані на високому технічному рівні із дотриманням всіх норм і правил та завершені у визначений Замовником термін. На сьогоднішній день побудований перон активно експлуатується.

Статус об’єкту станом на листопад 2018 р. – будівництво об’єкту завершено, об’єкт введено в експлуатацію на початку 2018 р.

Галерея проекта

Ще фото