Ремонт покриття перонів A та B та руліжних доріжок міжнародного аеропорту «Львів»

Одним з важливих напрямків, якими займається Товариство з обмеженою відповідальністю «Європейська дорожньо-будівельна компанія» є проведення ремонтних робіт в процесі експлуатації штучних аеродромних покриттів. До таких робіт відносяться ліквідація дефектів штучних покриттів, ремонт та заміна елементів герметизації деформаційних швів, обробка штучних покриттів спеціалізованими реагентами для підвищення надійності та довговічності покриттів.

Одним з об’єктів, де виконувалися усі вказані види робіт, є Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». В рамках виконання робіт було проведено ремонт більш як 10 км деформаціних швів з повною заміною елементів ущільнення та герметизації камери швів. Також було проведено ремонт швидкотвердіючими розчинами ділянок штучних покриттів, де за час експлуатації виникли руйнування.

Окрім того було виконано обробку цементобетонного покриття реагентами на основі кремній-органічних сполук, які дозволяють попередити передчасне руйнування цементобетонного покриття, а також захищають покриття від шкідливої дії протиожеледних реагентів.

Оскільки аеропорт активно нарощує пасажиропотік та, відповідно, кількість рейсів, роботи необхідно було виконати в умовах діючого підприємства в стилі терміни.

Статус об’єкту станом на листопад 2018 р. – ремонтні роботи завершено в жовтні 2018 р.

Галерея проекта

Ще фото