Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Європейська дорожньо-будівельна компанія» спеціалізується на будівництві автомобільних доріг, злітно-посадкових смуг, перонів, руліжних доріжок, виробничих майданчиків, стоянок для великовантажних транспортних засобів. Наявний парк техніки дозволяє забезпечити повний виробничий цикл будівництва як асфальтобетонного, так і цементобетонного покриттів.

Окремо варто виділити напрям будівництва цементобетонних покриттів. В парку будівельних машин та механізмів ТОВ «ЄДБК» присутні високопродуктивні бетоноукладальні комплекси Wirtgen SP1500, SP850, машини по догляду за укладеною бетонною сумішшю, нарізувачі швів та мобільні цементобетонні заводи Liebherr та Simem продуктивністю 120-150 м3/год. Вказані механізми дозволяють виконувати будівництво цементобетонних покриттів будь-яких конфігурацій для різних розрахункових навантажень (від пішохідних зон до покриття злітно-посадкових смуг аеродромів).

Також в парку машин та механізмів ТОВ «ЄДБК» присутній значний перелік дорожньо-будівельної техніки, що дозволяє виконувати земляні роботи, роботи з влаштування будь-яких шарів дорожнього одягу, загальнобудівельні роботи (влаштування фундаментів, підпірних стінок тощо), роботи з благоустрою територій тощо.

Якість будівельних робіт є першочерговим пріоритетом для спеціалістів нашої компанії, саме тому ТОВ «ЄДБК» співпрацює з провідними науково-дослідними установами України в дорожньо-будівельній галузі, такими як ДП «ДерждорНДІ», Національний транспортний університет, ДП «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» та ін. Крім того ТОВ «ЄДБК» має власну атестовану у відповідності до чинного законодавства України лабораторію по контролю якості виробництва. Лабораторія обладнана усіма необхідними приладами для проведення повного циклу контролю якості виробництва: від вхідного контролю якості матеріалів, випробувань бетонів та асфальтобетонів у відповідності до діючих норм та стандартів до визначення несучої здатності земляного полотна та нових або існуючих покриттів.

В ТОВ «ЄДБК» працюють висококваліфіковані інженери, лінійні працівники та машиністи дорожніх машин та механізмів, що мають досвід будівництва масштабних проектів таких як будівництво аеропортів, злітно-посадкових смуг, перонів, автомобільних доріг.

Відповідно до чинного законодавства України наша компанія має розроблену та затверджену антикорупційну програму, з якою можна ознайомитися на даному розділі нашого сайту.

news